Lietuvos
Rusų dramos teatras

74 sezonas

Vene Teater / Estijos rusų teatras / „BARONO MIUNHAUZENO NUOTYKIAI"

spektaklis

  • alt55 min.
  • altrusų kalba
  • altspektaklis vaikams nuo 6 metų

Dėmesio! Dėl Estijoje paskelbto karantino Estijos rusų teatro gastrolės perkeliamos (data derinama). Bilietus grąžinti galima iki balandžio 10 d. Bilietai grąžinami toje kasoje, kurioje buvo pirkti. Internetu pirktus bilietus galima grąžinti savo paskyroje www.tiketa.lt.

Dėkojame už supratingumą

Autorius – G. A. Bürger
Režisierius – Daniil Zandberg
Dailininkė – Jekaterina Sedova
Šviesos dailininkas – Anton Andrejuk
Režisieriaus padėjėja – Jekaterina Jegorova

Spektaklis „Barono Miunhauzeno nuotykiai“ su ryškiais šviesų šou elementais tikrai patiks ir vaikams, ir suaugusiems, nes išmoningai papasakoti ekscentriškojo barono prisiminimai apie tai, kaip jis keliavo į Mėnulį ar traukė save už plaukų iš pelkės, nepaliks abejingų.

„Baronas – žmogus, kuris problemas sprendžia nestandartiškai, o rezultatas būna netikėtas ir aplinkiniams, ir pačiam baronui. Jis ignoruoja visuotinai priimtą suvokimą – kai jam sako, jog kažkas yra neįmanoma, jis lengvai tai paneigia. Kai išsenka mūsų patirties, gebėjimų spręsti problemas bagažas, jos lieka neišspręstos arba kaip Miunhauzenas mes imamės kokių nors neeilinių veiksmų, kurie padeda pasiekti, atrodytų, neįmanomų rezultatų. Kartais tokie „neįmanomi“ sprendimai būna išmintingiausi. Juk kartais, kad numalšintume konfliktą, reikia tik atsitraukti“, – teigia spektaklio režisierius Daniilas Zandbergas.

Premjera – 2020 m. sausio 25 d.

Vaidina:
Sergej Čerkasov
Aleksandr Žilenko
Ivan Aleksejev
Dmitrij Kordas
Karin Lamson

Vene Teater / Estijos rusų teatro informacija