Lietuvos
Rusų dramos teatras

73 sezonas

Muzikinis spektaklis šeimoms „PABĖGIMAS IŠ TREPSĖS NAMŲ“

spektaklis

  • alt1 val. 15 min.
  • altlietuvių k.
  • altmuzikinis spektaklis šeimoms

Gyveno kartą pasaulyje mergaitė, vardu Trepsė. Iki šiol neaišku, kas pavadino ją Trepse, bet, be abejonės, tai buvo drąsus žmogus. Nes vos tik Trepsė parduotuvėje pamatydavo naują lėlę, iš karto pareikalaudavo ją nupirkti, o jei mama nesutikdavo, tuojau pat krisdavo žemėn ir pradėdavo baisingai trypti kojomis. Ir trypdavo tol, kol mama dėl šventos ramybės lėlę nupirkdavo. Taip Trepsės namuose atsirado tiek lėlių, kad visų net vardus buvo sunku atsiminti. Kiekviena iš jų troško, kad Trepsė žaistų tik su ja, todėl varžėsi tarpusavy, iš paskutiniųjų bandydamos patraukti mergaitės dėmesį. Bet vieną dieną mama nupirko Trepsei kompiuterį, ir lėlės mergaitei tapo neįdomios. Trepsės namai virto namais, pilnais niekam nereikalingų lėlių. Nebegalėdamos pakęsti tokio gyvenimo, keletas lėlių nusprendžia pamokyti nedėkingąją Trepsę ir, susėdusios į seną žaislinį automobilį, pabėga iš Trepsės namų.
„Pabėgimas iš Trepsės namų” – muzikinė pasaka apie tai, ko siekia kiekvienas iš mūsų – būti trokštamu, mylimu ir reikalingu. Ir kaip bet koks pabėgimas jis susijęs su rizika, nuotykiais ir nenuspėjama pabaiga.

Vaidina:
Aistė Lasytė, Darius Auželis, Valentinas Krulikovskis, Marija Korenkaitė, Vaidotas Žitkus, Aleksandra Metalnikova, Agnė Kaktaitė

Režisierius, libreto ir muzikos autorius: Andrius Kaniava
Scenografė ir kostiumų dailininkė: Rūta Venskutė
Dailininkė: Morta Katauskaitė
Vaizdo režisierius: Vaidas Lekavičius
Šviesų režisierius: Darius Malinauskas
Aranžuočių autorius: Sigitas Mickis
Choreografė: Airida Gudaitė
Dizainerė maketuotoja: Agnė Lasinskienė
Drabužių dizainerė: Birutė Zorskienė

 

Organizatorių informacija

 

 

Renginio repertuaras

2019 m. kovo 31 d. 12:00

bilietai