Lietuvos
Rusų dramos teatras

74 sezonas

Genadijaus Gladkovo teatras „Teritorija miuziklo“ / „LAPINAS JOAHIMAS – DETEKTYVAS SU DIPLOMU“

spektaklis

  • alt1 val. 45 min.
  • altrusų kalba
  • alt2-jų veiksmų miuziklas šeimai

Kompozitorius – Genadijus Gladkovas
Eilės – Jurijaus Entino
Režisierė ir scenarijaus autorė – Anastasija Grinenko
Choreografija – Dmitrijaus Jakubovičiaus

Ramiame ir tyliame Elso miestelyje sumaištis! Įvykdytas negirdėto įžūlumo nusikaltimas: iš Barsuko Bonifacijaus prekybos centro pavogta net dešimt stiklainių aviečių uogienės! Kas atskleis šį šimtmečio nusikaltimą? Kaip ir bet kuriame save gerbiančiame detektyviniame pasakojime įtariamaisiais čia tampa visi pasakų miestelio gyventojai: Kiškis Gvidonas, Lapė Amalija, Vilkas pravarde Iltis Skerdikas, Ernis Romualdas – paslaptinga asmenybė iš PSAD (Pušų spyglių apskaitos departamentas) ir net pats prekybos centro savininkas Barsukas Bonifacijus su žmona, daugiavaike mama Bibiana. Bet klastingam nusikaltėliui nepavyks išsisukti nuo pelnytos bausmės, nes darbo imasi pats Lapinas Joahimas – detektyvas su diplomu.

Įspūdingas detektyvinis siužetas, melodingi Genadijaus Gladkovo šlageriai, šmaikštūs Jurijaus Entino eilėraščiai, ryškūs kostiumai, linksmas dinamiškas šou ir šokiai bei gyvas garsas garantuoja gerą nuotaiką ir daug pozityvo. Jei nežinote, kur eiti su vaikais, tai galėtų būti Jūsų pasirinkimas.

Vaidina: Eduard Vainilovič, Darija Novik, Aleksandr Voicehovič, Aleksandr Osipec, Alisa Abrikosova, Polina Dobrovolskaja, Ana Marčik, Angelina Podoliak, , Ksenija Horoškevič, Nikita Zlotar.


Video:   https://www.youtube.com/watch?v=cExNN9uYqzs
https://www.youtube.com/watch?v=Rx5KxHYpp-8    

Informacija tel. +370 683 46676


Organizatorių informacija

Renginio repertuaras

2019 m. spalio 22 d. 10:00

bilietai

2019 m. spalio 22 d. 12:00

bilietai