Lietuvos
Rusų dramos teatras

74 sezonas

Baltarusijos valstybinis jaunimo teatras / pasaka „PELENĖ"

spektaklis

  • alt1 val. 10 min. (be pertraukos)
  • altrusų kalba
  • altspektaklis vaikams

Pasakos „Pelenė“ siužetas laikomas vienu garsiausių pasaulyje ir yra amžinas pasakojimas apie viską nugalinčią meilės galią.

Pagrindinė veikėja anksti neteko motinos. Jos tėvas vedė dar kartą, tačiau niūrią ir piktą moterį. Pamotė su savo dukromis priversdavo vargšę daryti visus sunkius buities darbus. O Pelenė labai norėjo patekti į karališkąją puotą ir jai padėjo krikštamotė Fėja. Mūsų fėja daro stebuklą: padėti Pelenei siunčia du klounus, kurie netiki pasakomis. Jie turės galimybę įsitikinti, kad pasakų pasaulis yra reikalingas, nes jis suteikia galimybę suprasti, kas yra tikras stebuklas.

Net ir pačius mažiausius žiūrovus ši pasaka išmokys gailestingumo, gerumo, meilės, gerų darbų. „Pelenė“ – pasaka apie tikėjimą stebuklu, apie gėrio pergalę prieš blogį – tikrai suras vietą kiekvieno žiūrovo sieloje.

Autorius – E. Žuravkinas
Režisierė statytoja – Tatijana Aksenkina
Dailininkė statytoja – Olga Gricaeva
Kostiumų dailininkė  – Viktorija Tia-Sen
Choreografas statytojas – Kirill Baltrukov

Spektaklyje vaidina: Igor Vepshevskij,  Anatolij Lagutenkov, Anastasija Revchenko-Lukjanova, Raisa Sidarchuk, Anna Lauhina, Aleksandra Zmitrovich, Jelena Zuj-Vojtehovskaja, Jeugenij Lukjanov

Bilieto kaina 7,00 €
Bilietus platina organizatorius.
Informacija ir bilietų užsakymas tel. 8 683 46676

Organizatorių informacija

Renginio repertuaras

2020 m. spalio 07 d. 10:00

bilietai

2020 m. spalio 07 d. 12:00

bilietai