Lietuvos
Rusų dramos teatras

74 sezonas

Vilniaus choreografijos mokyklos „Nuotaika“ koncertas

meno vadovė ir režisierė – Olga Tamašauskienė
  • alt1 val.
  • altkoncertas
  • alt Didžioji salė

Kūrybinė grupė

Meno vadovė ir režisierė – Olga Tamašauskienė

Apie spektaklį

Vilniaus klasikinio šokio kolektyvą „Nuotaika” 1985 metais įkūrė choreografė Olga Tamašauskienė. Po kelerių metų kolektyvas įkūrė klasikinio šokio studiją, o 2001 metais buvo įkurta 10-metė choreografijos mokykla „Nuotaika”, kuriai iki šiol vadovauja baletmeisterė Olga Tamašauskienė.

Didelio pasisekimo sulaukė 1997 metais pastatytas dviejų veiksmų baletas „Sniego karalienė” H. K. Anderseno pasakos motyvais. Šis darbas skatino ir kėlė tiek pedagogų, tiek moksleivių profesionalumą, išgarsino kolektyvą. Baletą pagal E. Grigo muziką sukūrė choreografas A.Kondratavičius ir kolektyvo vadovė O.Tamašauskienė. Spektaklis buvo įtrauktas į Lietuvos rusų dramos teatro repertuarą.

Choreografijos mokyklos „Nuotaika“ moksleiviai yra respublikinių bei tarptautinių festivalių laureatai. „Nuotaikos“ šokėjos koncertavo Maskvoje, Sankt Peterburge (Rusija), Tulūzoje (Prancūzija), Rygoje, Jūrmaloje (Latvija), Venecijos karnavale (Italija).

Baigusios choreografijos mokyklą „Nuotaika“ moksleivės toliau gilina savo žinias aukštosiose ir aukštesniosiose mokyklose, šoka profesionaliuose kolektyvuose, teatruose. Mokykla išleido ne vieną kartą šokėjų, kurie šokį pasirinko kaip savo gyvenimo tikslą.