Lietuvos
Rusų dramos teatras

74 sezonas

LRDT aktorius Valentinas Novopolskis tapo Metų scenos žmogumi!

„Žmonės 2020“ apdovanojimuose LRDT aktorius Valentinas Novopolskis išrinktas Metų scenos žmogumi.

„Žmonės 2020“ apdovanojimai laureatams buvo įteikti 2020 m. sausio 23 d. Lietuvos nacionaliniame operos ir baleto teatre.  Metų scenos žmogumi šįmet tapti taip pat pretendavo aktorė, teatro pedagogė Viktorija Kuodytė, aktorė, kūrybinė prodiuserė Gabija Siurbytė ir aktorė Severija Janušauskaitė.

Aktoriaus Valentino Novopolskio talentą įžvelgia visi teatro ir kino žiūrovai – ir ne tik Lietuvoje. Gimtinėje aktorius jau yra laimėjęs visus įmanomus profesinius apdovanojimus. Auksinį scenos kryžių aktorius pelnė už vaidmenį Lietuvos rusų dramos teatro (LRDT) spektaklyje „Eglutė pas Ivanovus“, aukščiausią Lietuvos kino apdovanojimą „Sidabrinę gervę“ – už vaidmenį filme „Nesamasis laikas“. 2018 m. festivalio „Kino pavasaris“ žiūrovai jį išrinko Geriausiu metų kino aktoriumi.

2019 m. tarptautinę sėkmę už vaidmenį filme „Čia buvo Saša“ Valentinas derina su kelionėmis į tarptautinius kino festivalius: ten pristato juostą „Olegas“, kurioje atliko pagrindinį vaidmenį, ir – pelno tarptautinius apdovanojimus.

Teatro žiūrovai V. Novopolskį gali pamatyti ir naujausiuose LRDT spektakliuose – „Triušis Edvardas“, „Tryliktas apaštalas, arba Debesis kelnėse“, miuzikle „Gilyn į mišką“.

LRDT ir „Žmonės.lt“ informacija

LRDT nuotrauka