Lietuvos
Rusų dramos teatras

72 sezonas

Teatras „Talent“ (Minskas) / RŪGPIENIO KAIMAS

spektaklis

  • alt1 val.
  • altrusų k.
  • altmuzikinė pasaka vaikams
  • altDidžioji salė

Rūgpienio kaime viskas kaip įprasta. Katinas Matroskinas geria pieną, Šarikas ruošiasi foto medžioklei, dėdė Fiodoras rašo laišką savo mamai ir tėčiui į miestą. Tačiau įvyksta kai kas neįtikėtino.

Mylimiausia Matroskino karvė, vardu Murka, staiga pradeda šokti. Ir ne šiap sau kratyti kojomis, bet šoka valsą, fokstrotą ir netgi rokenrolą. Iš pradžių visi žiūri į tai kaip į pokštą ir linksmai šoka kartu  su  karve. Bet supranta, kad karvė negali sustoti. Kažkas priverčia ją daryti vis daugiau naujų šokio judesių.

Herojai susirūpina, ar tik karvė nebus susirgusi? Jie bando ją surišti, gydyti tabletėmis. Tačiau jiems nieko nepavyksta. Karvė ir toliau šoka. Ir net Pečkinas, kuris, kaip paaiškėja, kažkada mieste studijavęs veterinariją, nežino ką daryti. Jis organizuoja karvei hipnozės seansą ir įtikinėja karvę sustoti. Tačiau Murka savyje atranda dar didesnius talentus. Karvė tai pradeda deklamuoti eilėraščius, tai dainuoja, tai rodo triukus – kaip tikra aktorė. Tačiau karvės negali būti aktorėmis. Dėl to visi herojai yra nusiminę.

Staiga dėdė Fiodoras pastebi, kad ant karvės ragų pakibusi sidabrinė žvaigždė. Matroskinas bando nuimti žvaigždę nuo karvės galvos, tačiau žvaigždė nepasiduoda. Šarikas galvoja, kad karvė Murka taip gali patekti į rekordų  knygą. Ir tada jie pradeda skaityti šią knygą ir sužino, kad  buvo viena karvė, kuri šoktelėjo virš mėnulio. Tada jie įtikina karvę pašokti viršun.

Karvė šoktelėja ir papuola tiesia į žvaigždes. Žvaigždė atsikabina nuo karvės galvos ir nuskrenda, o karvė grįžta į žemę. Viskas gerai. Karvė nebešoka. Ir viskas grįžo į savo vietas. Bet kažkodėl karvė visada liūdi prisimindama apie savo žvaigždę. Juk kiekvienas turi turėti savo žvaigždę.

Pasibaigus spektakliui, aktoriai paleidžia didelius balionus į salę, o žiūrovai su jais žaidžia.

 

Bilieto kaina 6,00  €

Informacija ir bilietų užsakymas  tel. 8 683 46676, Irina

 

Organizatorių informacija

Renginio repertuaras

2017 m. spalio 18 d. 10:00 val.

bilietai

2017 m. spalio 18 d. 12:00 val.

bilietai