Lietuvos
Rusų dramos teatras

71 sezonas

andrejev

interviu

2016 11 30 Teatrinė evangelija pagal Joną Vaitkų

2016 m. rugsėjo 24 d. Rusų dramos teatre įvyko spektaklio premjera - Aleksandro Andrejevo „Septynis fariziejaus Sauliaus penktadienius“ režisavo Jonas Vaitkus. Lietuvoje lankėsi dramaturgas ir maloniai sutiko pasikalbėti apie dramaturgijoje retai liečiamas biblines temas.

Plačiau >
meska news

interviu

2015 10 08 Režisierės debiutas – chuliganiška Antono Čechovo „Meška“

Interviu su režisiere Kornelija Krasilinkovaite

Plačiau >

interviu

2014 05 22 Inga Maškarina: vaidmenimis - lyg savo namuose | interviu dienraštyje „Lietuvos žinios”

In­ga, ar­mė­nų ir gru­zi­nų krau­jo kai­ti­na­ma pa­šne­ko­vė, Maš­ka­ri­na ta­po ati­te­kė­ju­si iš Gru­zi­jos į Lie­tu­vą apie 1990 me­tus..

Plačiau >

interviu

2012 04 18 Interviu ciklas „Vladimirą Jefremovą prisimenant ": „Merginos, ar čia užuominos, kad aš jau pradėjau „vaikėti"?"

Kaip ilgamečiam Lietuvos rusų dramos teatro aktoriui V. Jefremovui sekėsi bendrauti su administracijos žmonėmis savo vėlyvuoju kūrybos laikotarpiu, kokios jo būdo savybės reiškėsi, su LINA ŽIŽLIAUSKAITE, kuri 2006-2009 m. dirbo Lietuvos rusų dramos teatro atstove ryšiams su visuomene, kalbėjosi Ridas Viskauskas.

Plačiau >

interviu

2010 09 07 Natalija Zverko. „Jonas Vaitkus: Rusų teatro padėtis apverktina"

Šiomis dienomis Rusų teatro vadovas susitiko su neseniai kultūros ministru pradėjusiu dirbti Arūnu Gelūnu. Pokalbio metu buvo aptariamos finansavimo perspektyvos ir kiti teatrui aktualūs klausimai.

Plačiau >