Lietuvos
Rusų dramos teatras

71 sezonas

sakalauskaite front

apie mus rašo

2016 12 30 R. Sakalauskaitė. Tėvynė – didelė ir maža

Metų pabaiga verčia stabtelėti ir pamąstyti apie svarbius dalykus. Pagalvokim apie Tėvynę. Kas ji mums? Ar prisimename ją tik keliaudami po svetimas šalis?

Plačiau >
anuzis news

naujiena

2016 12 14 Vytautui Anužiui – Nacionalinė premija

Aktorius Vytautas Anužis apdovanotas 2016 m. Lietuvos nacionaline kultūros ir meno premija už klasikinės aktorinės mokyklos šiuolaikiškumą.

Plačiau >
andrejev

interviu

2016 11 30 Teatrinė evangelija pagal Joną Vaitkų

2016 m. rugsėjo 24 d. Rusų dramos teatre įvyko spektaklio premjera - Aleksandro Andrejevo „Septynis fariziejaus Sauliaus penktadienius“ režisavo Jonas Vaitkus. Lietuvoje lankėsi dramaturgas ir maloniai sutiko pasikalbėti apie dramaturgijoje retai liečiamas biblines temas.

Plačiau >
Tevyne 14 photo D.Matvejev

recenzija

2016 11 21 Spektaklis #tevyne (rež. G.Surkov)

Spektaklio #RODINA premjera: drąsos rezervatas lietuviškame teatre
Ingrida Ragelskienė, „Lietuvos rytas", 2016 11 21

Plačiau >

naujiena

2016 11 11 LRDT klausia – kas tau yra #tevyne?

Režisierius Georgijus Surkovas: „Kartu su kūrybine komanda ilgai svarstėme, kas mus, esančius Lietuvos rusų dramos teatre, vienija? Iš esmės, mus jungia priklausymas viena ar kitai tautybei arba nežinojimas, kuriai tautybei priklausai".

Plačiau >
Onegun 85 foto D2.Matvejevas

recenzija

2016 11 02 Rusų teatras su lietuvišku akcentu

Kalbėdamas apie kultūrinių mainų gastroles režisierius Jonas Vaitkus teigė, kad jam svarbu suprasti, kaip apskritai Minske priims lietuvių teatrą, kurio estetika ir tradicijos skiriasi nuo baltarusiškojo, ir pagal galimybes atrasti mus jungiančius sąlyčio taškus.

Plačiau >
Saltan 27photo D.Matvejev

naujiena

2016 10 20 Premjera – „Pasaka apie carą Saltaną“

Lapkričio 5, 6 dienomis Lietuvos rusų dramos teatras pristato naujausią premjerą – dviejų dalių spektaklį visai šeimai „Pasaka apie carą Saltaną“ pagal rusų poeto klasiko Aleksandro Puškino eiliuotą kūrinį „Pasaka apie carą Saltaną, apie jo sūnų šlovingą ir galingą karžygį Gvidoną Saltanovičių ir apie nuostabiąją Karalaitę Gulbę".

Plačiau >
Karalius Lyras 19 foto D.Matvejevas

naujiena

2016 10 11 Lietuvos rusų dramos teatro gastrolės Klaipėdoje

Penktadienį ir šeštadienį Klaipėdoje viešės Lietuvos rusų dramos teatras. Uostamiesčio publikai jis atveš keturis spektaklius, kuriuos rodys Dramos teatre.

Plačiau >
RECENZIJOS 7 ferizejaus

recenzija

2016 10 04 Spektaklis „Septyni fariziejaus Sauliaus penktadieniai" (rež. J. Vaitkus)

Jono Vaitkaus dievoieška
Daiva Šabasevičienė, Menų faktūra, 2019 09 28

Plačiau >
Asmenine paaugliu patirtis

naujiena

2016 09 29 Asmeninė paauglių patirtis – LRDT „Mokyklinėje dramoje“

Pirmąjį spalio šeštadienį LRDT Mažojoje salėje bus pristatytas edukacinis Vilniaus Sofijos Kovalevskajos vidurinės mokyklos, Vilniaus Salomėjos Nėries gimnazijos vyresnių klasių moksleivių ir teatro kūrybinės trupės bendras edukacinis projektas – „Mokyklinė drama".

Plačiau >
7 ferizejaus2

naujiena

2016 09 15 Premjera – „Septyni fariziejaus Sauliaus penktadieniai“

Didžiojoje LRDT scenoje pirmoji šio sezono premjera - tai Nacionalinės kultūros ir meno premijos laureato, režisieriaus prof. Jono Vaitkaus spektaklis pagal šiuolaikinio rusų dramaturgo Aleksandro Andrejevo pjesę „Septyni fariziejaus Sauliaus penktadieniai" (pilnas pavadinimas „Septyni fariziejaus Sauliaus Penktadieniai. Sapnai pagal Jono Evangeliją. Septynių paveikslų mistinė drama").

Plačiau >